مشتريان امروز نسبت به گذشته آگاه تر شده اند, به همين دليل تبديل يک شخص به مشتري نيز بايد هوشمندانه تر صورت گيرد. هر شرکتي که بتواند اين کار را بهتر انجام دهد در رقابت موفق خواهد شد و چنانچه بتواند برند خود را در دل مشتريان جاي دهد از رقبا به صورت چشمگيري فاصله خواهد گرفت به نحوي که خود مشتري براي شما مشتري جديد توليد مي کند. در اوج، بهترين نرم افزار CRM، همه پيش نيازها براي تبديل يک سرنخ به مشتري ديده شده و براي راحتي مراحل نيز هوش مصنوعي بالايي به کمک پرسنل شما خواهد آمد.  به عنوان مدير يک سازمان، قطعا به خوبي مي‌دانيد که اگر قرار است کسب و کار شما ساليان سال به بالندگي خود ادامه دهد، بايد با توجه به چشم انداز تعريف شده، يک استراتژي مناسب و دقيق براي هدايت کسب و کار خود تدوين کنيد.
بدون شک اهداف بلندي براي برنامه فروش و سودآوري سازمان خود تعريف کرده ايد. اما براي پيشبرد اين اهداف، به اطلاعات مرتبط، دقيق و به هنگام نياز است تا هر لحظه از حرکت سازمان خود در مسير پيشرفت، مطمئن و آسوده خاطر باشيد. نرم افزار CRM با ارائه اطلاعات مفيد و يک دست، اين امکان را به شما مي دهد که از عملکرد تيم‌هاي فروش، پشتيباني، ارائه خدمات به مشتري و بازاريابي خود آگاه شويد. همچنين مي توانيد از داده هاي مربوط به کانال هاي مختلف فروش و رسانه هاي اجتماعي خود را رصد نماييد.


منبع :  نرم افزار سي ارم


 

معتبرترين آژانس هواپيمايي و برنامه هاي مسافرتي با هواپيما

دانلود رايگان پاورپوينت مروري جامع بر فرايند برنامهريزي آموزش بز

ضرورت استفاده از نرم افزار پخش مويرگي

تعريف دقيق و درست نرم افزار CRM

يک ,مشتري ,افزار ,نرم ,تعريف ,کار ,نرم افزار ,به مشتري ,تبديل يک ,فروش و ,کسب و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
ftadylulre طعم موسیقی zamfix یعقوب حیدری قرکانلو nilocomputery سایت کد هر مطلبی که به درد یکی بخوره pettheaducyc جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 عشق است اربعین درکربلا